O nás

Informácie

O Reštaurácii

 

AVALON REŠTAURÁCIA VÁS POZÝVA:

Pon – Pia: od 09.00 do 22.00 hod.

So – Ne: od 12.00 do 22.00 hod

Tešíme sa na Vás!!!

3D Obhliadka

Reštaurácie

Pozrite si 3D obhliadku našej reštaurácie Avalon z pohľadu intertieru aj exterieru. Obhliadku spustite kliknutím na tlačidlo spustiť 3D obhliadku a tam si už samí nastavíte, aký pohľad si chcete preskúmať.

Pozrite si 3D obhliadku


Čo by vás mohlo zaujímať

Ste hladný a nechce Vám nikam chodiť? Kliknite na www.bistro.sk nájdite si našu reštauráciu a objednajte si Vaše obľúbené jedlo priamo až k Vám domov za rovnakú cenu akú máme v našom jedálnom lístku-jednoduché,rýchle a pri objednávke nad 20€ dostanete od nás sladké prekvapenie!!!


Ste fajčiar? Navštívte našu novootvorenú prevádzku Cafe Bar Avalon na Jegeho Aleji 12 a vychutnajte si svoju kávičku či obľúbený napoj pri cigaretke.Naša novootvorená prevádzka je otvorená pre milovníkov cigariet a cigár.viac na www.avaloncafe.sk


Novinky

Letné osvieženie-čerstvé limonády bez konzervantov-citrónová,bazová,uhorková,zázvorová,ovocná s ovcím,mandarínková.
V čase zimnej sezóny sa u nás zahrejete rôznymi druhmi čajov,ale aj čerstvých čajov ako napr.z čerstvej mäty alebo čerstvého zázvoru. Možnosť objednania jedál je na osobný odber alebo cez Náš rozvoz cez portál Ham na www.ham.sk,stačí si objednať a kuriér Vám jedlo prinesie priamo k Vám.Reštaurácia Avalon chce oboznámiť svojich ctených zákazníkov že varíme iba z čerstvých surovín,nezahusťujeme múkou,nevaríme z bujónov,neponúkame mrazené polotovary.